Kontakt

CMAS logo

Podwodni Słupsk

Bałtyckie Centrum Nurkowe


Robert Markowski, instr. M2
ul. Sportowa 1
76-200 Słupsk

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 795 141 913


Sklep nurkowy

Bałtycki Sklep Nurkowy

CENY DO NEGOCJACJI !! 

Odwiedziło nas
105835
nurkujących

Logowanie

MY, CZYLI LUDZIE

Jesteśmy pasjonatami nurkowania ze Słupska i okolic. Tworzymy nową inicjatywę w Słupsku, wcześniej aktywnie działającą w Centrum Nurkowym Ustka. W skład naszego zespołu wchodzą płetwonurkowie o różnym stopniu wyszkolenia i doświadczeniu, również instruktorzy. Wspólnie planujemy i realizujemy nasze nurkowania: w jeziorach, w morzu, pod lodem, na wrakach, wyprawy krajowe i zagraniczne. Jakość i bezpieczeństwo to nasze priorytety. Jeśli chcesz oddawać się pasji nurkowania w przyjacielskiej atmosferze - dołącz do nas. Współpracując z nami będziesz nurkował bezpiecznie, w ciekawych miejscach. Z nami poszerzysz swoją wiedzę i rozwiniesz umiejętności. Dla nas najważniejsze są Twoje chęci i motywacja. Federacja, w której się szkolisz nie ma znaczenia.
 

 

ZAPLECZE TECHNICZNE

Jako nowe centrum nurkowe w Słupsku dysponujemy własnym zapleczem technicznym:

  • Sprężarka PACIFIC  o wydajności 215l/min max ciśnienie napełniania: 300 BAR
  • Bank powietrza 5x 50l / 300 BAR
  • Mieszalnik nitroxowy do 100% tlenu
  • Sprzętownia
  • Wypożyczalnia kompletnego sprzętu
  • Sala wykładowa z projektorem

W obrębie bazy posiadamy zadaszoną wiatę z możliwością suszenia i klarowania sprzętu. Zadaszenie służy również do przeprowadzania zajęć praktycznych "na sucho" - tutaj możesz spokojnie skonfigurować swój sprzęt pod okiem doświadczonego instruktora lub doświadczonych kolegów, wszystko to niezależnie od warunków atmosferycznych. Również imprezy i spotkania klubowe odbywają się w tym miejscu.

Jeżeli zależy Ci na doskonaleniu się i nurkowaniu w gronie dynamicznych i pozytywnie nastawionych osób - dołącz do Podwodnych Słupsk.

ZAPRASZAMY

Bałtyckie Centrum Nurkowe Podwodni Słupsk

Bałtyckie Centrum Nurkowe Podwodni Słupsk

Robert Markowski , instruktor M2 KP LOK CMAS

tel. 795-141-913 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Sportowa 1 (wjazd od Łąkowej)

76-200 Słupsk
 

 

Copyright © 2014 by Podwodni Słupsk